מחלקת ההנדסה שלנו

מעוז דניאל אחת החברות המובילות בארץ בתחומי הקבלנות והבנייה למעלה מ-30 שנים.
החברה פועלת כקבלן ראשי בפרויקטים שהיא יוזמת בגוש דן והסביבה ומתמחה בפרויקטים רחבי היקף.

ניסיון עשיר

ניהול וחדשנות

אמינות

איתנות פיננסית

איכות ומצוינות הבניה

תפיסת שירות מהפכנית

איכות ומצוינות הבניה

הסינרגיה הייחודית הקיימת בין עובדי המחלקה הוותיקים והיכולות המקצועיות יוצרת שלם הגדול מסך חלקיו, הודות לשיתוף הפעולה השוטף של צוות ניהול מיומן בעל מומחיות ללא תחרות בענף.

מעוז דניאל הפכה למובילה בתחומה בזכות הניסיון הרב שצברה במהלך השנים בביצוע של פרויקטים מוקפדים תוך ירידה לפרטים, תכנון מראש וביצוע יעיל ואיכותי של פרויקטים, עמידה בלוחות זמנים וביעדי הבטיחות והאיכות של החברה המנוהלים על פי תקן ISO9001.

יציבותה ועוצמתה של מעוז דניאל מבוססות על ידע רב שנצבר במהלך שנות הפעילות של החברה, הון אנושי ומחויבות לשירות. המחלקה מונה עובדים מקצועיים, בהם מהנדסים, הנדסאים, מנהלי עבודה ואקדמאים בתחומי ההנדסה, לצד בעלי מקצועות טכניים ומטה יעיל ומנוסה.

החברה מעניקה ערך מוסף לתחום הבנייה בישראל באמצעות תכנון מקצועי, שיפור שיטות הבנייה, עבודה על פי תקן בניה ירוקה, שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, עבודה עם הספקים הטובים ביותר וכוח האדם האיכותי ביותר.

גופי תאורה חסכוניים

בכל חללי הפנים המשותפים יותקנו גופי תאורה חסכוניים מסוג PL בעלי אורך חיים ארוך שיפחית את פליטת החום, עלות התחזוקה ואת הוצאות החשמל.

בידוד אקוסטי

יצירת אקוסטיקה משופרת בין הדירות ע"י בידוד על פי תקן 1004 המפחיתה את רעשי הרקע ומעניקה פרטיות ואיכות חיים משופרת.

חומרים

נעשה שימוש במוצרי בנייה בעלי תו תקן ישראלי ובמידת האפשר תו ירוק ישראלי : צבעים, טיח תרמי וטיח גבס, ובלוק מבודד. לטובת חיפויי קרקע וכתחליף למדשאות יישקל לעשות שימוש בחומרים ממוחזרים: שברי בלוקים ושברי רעפים, וכן יעשה שימוש במצעים ממוחזרים מהאתר ומחוצה לו.

אוורור

העמדה סביבתית נכונה של המבנים ומיקום נכון של הפתחים מעלה את איכות החיים בדירה, מגביר אוורור טבעי היוצר תחלופה של אוויר בתוך המבנים, מקל על קירור הבית בחודשי הקיץ החמים ומפחית תופעות של עובש ופיטריות בדירה. תכנון הדירה במידת האפשר עם שלושה כיווני אוויר מאפשר אוורור טבעי לטובת השגת יעילות תרמית. בחניונים, מתאפשר אוורור טבעי מפולש על-ידי פתחים הקבועים בדפנות הקבורות-למחצה של החניון (בכפוף לתכנון אדריכלי הסופי).

אנרגיה

חימום פאסיבי מתאפשר על-ידי חדירת שמש חורפית לחללי הפנים בעוד חדירת השמש הישירה בקיץ נחסמת על-ידי תריסים חיצוניים, מרפסת הקומה העליונה או פרגולות בנויות בדירות הגג. בכל הדירות נעשות הכנות להתקנת מערכת מיזוג אוויר מרכזית ובחלק מהדירות מותקנים מערכות מיזוג אוויר ומזגנים נפרדים בכל חדר. בכל פרויקט נבדקת האפשרות להתקנת מערכת מרכזית למניעת אבנית, חיסכון נוסף באנרגיה מושג על-ידי המערכת Hydro flow של אפיקי מים למניעת שקיעת אבנית על-ידי יצרת שדות חשמליים אקראיים. הפרדת האבנית מהצנרת הראשית מאריכה את אורך חיי המכשירים החשמליים וחוסכת באנרגיה הדרושה להפעלתם. בכל פרויקט נבדקת אפשרות להתקנת מערכת פוטו-וולטאי לייצור חשמל על הגג (מותנה בניתוח הצללות ממבנים סמוכים להוכחת האפקטיביות ובדיקת כדאיות.

מים

הצורך לחסוך במים הוא נושא המשותף למשק הבית הישראלי, אשר מעוניין לחסוך בהוצאות המים של המשפחה וחשוב למדינה כולה. השאיפה הינה להשיג חסכון של כשליש מצריכת המים של הדירות והבניין, הודות להתקנת וסתי ספיקה בכיורי מטבח, במקלחות ובכיורי הרחצה, התקנת מיכלי הדחה דו-כמותיים קטנים ו"חסכמים"- מגבירי לחץ בכל הברזים והמקלחים. בפרויקטים נשתלת צמחיה מקומית וחסכונית במים. במקום מדשאות זוללות מים . השקיית הצמחייה תעשה בטפטפות בחלוקה לקווי השקיה נפרדים על-פי אזורי צמחיה שונים. צעד נוסף הננקט לטובת מיצוי פוטנציאל החיסכון במים הוא ניסוח הנחיות לתחזוקת הגינה שיועברו לוועד הבית ולחברת האחזקה.

בידוד תרמי

שימוש בבידוד תרמי בקירות המעטפת וגג המבנה מפחית מהשפעת הטמפרטורות החמות של הקיץ הישראלי, מבודד את הטמפרטורות הקרות בחורף, שומר על טמפרטורה קבועה ככל שניתן בחלל הדירה ומוביל לחיסכון באנרגיה בצורכי חימום וקירור הבית ומפחית את עלויות החשמל. החלונות יהיו בעלי זכוכית כפולה ומבודדת תרמית ואקוסטית, עם פרופילים מבודדים

ניהול

ניהול הבניין המשותף ייעשה על-ידי חברת אחזקה מנוסה או ע"י נציגות הדיירים שתיבחר. אחזקת המערכת הפוטו-ואלטאית תעוגן בהסכם התקשרות עם החברה המתקינה.

פסולת

פינוי פסולת הבניין יהיה למטמנות פסולת מורשות ומאושרות על ידי הרשויות ובפיקוח המשרד לאיכות הסביבה. לטובת מחזור פסולת ביתית, תעשה הכנה בחדרי אצירת האשפה להעמדת מכלים להפרדה ולמחזור לשני זרמים: זרם יבש וזרם רטוב.

חדר דיירים

בקומת הקרקע של הבניין ייבנה חלל שישמש כמועדון דיירים , פעילות גופנית וישיבות דיירים (בכפוף לתכנון אדריכלי הסופי).

תאורה טבעית

העמדת המבנה, הדירות והפתחים במבנה מוביל לחסכון באנרגיה ולמקסום תאורה טבעית ובלתי מסנוורת.

מחסנים

בבניין יבנה מחסן משותף לאחסון אופניים ועגלות וכן מחסנים פרטיים לשימוש הדיירים, זה בכפוף לאפשרויות התכנון האדריכלי הסופי.

l

l

בידוד תרמי
ובידוד אקוסטי

אוורור - מיקום נכון
של הפתחים

מוצרי בניה בעלי
תו תקן ישראלי

שימור אנרגיה
הכנה למערכות מיזוג

גופי תאורה
חסכוניים

מערכות לחסכון
במים

צרו קשר

טלפון:03-925859
פקס:03-6666666
דוא"ל: email@email.com

מעוז דניאל חברה קבלנית לבניה בע"מ רחוב משה לוי 11, בית UMI, קומה 10, ראשון לציון

מלאו את הפרטים

ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם